اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11266 مورخ:[1393-02-13 06:56:01]
نرخ انواع شیرینی قطاب و باقلوا در سیزدهمین روز از اردیبهشت / کیک یزدی 6000 تومان
اختصاصی / رئیس اتحادیه ی قنادان مرکز مازندران در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

نرخ انواع شیرینی قطاب و باقلوا در سیزدهمین روز از اردیبهشت / کیک یزدی 6000 تومان

مازند اصناف :  کماکان در سال جاری با افزایش نرخ شیرینی روبرو نبوده ایم اما با افزایش نرخ مواد اولیه و هزینه های جاری چون دستمزد قنادان و کارگران , حمل و نقل,قبوض برق,آب ؛تلفن,گاز و ... گمانه زنی هایی مبنی بر افزایش نرخ شیرینی در روزهای آتی مطرح است.

 

اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده - به گزارش خیرنگار ما سید ابراهیم حسینی رئیس اتحادیه ی قنادان ساری نرخ انواع کیک وشیرینی را در  ساری اعلام نمود.

 

*گفتنی است در نرخ اعلامی قیمت انواع شیرینی به شرح ذیل آمده است:

کیک یزدی 6000 تومان , کیک یزدی شکلاتی.خلالی و مخصوص 7000 تومان * شیرینی هایی نظیر : کشمشی.محمدی یا دانمارکی پاپیونی

کره ای.زبان و ناپلئونی 9000 تومان * همچنین شیرینی های آلمانی.نخودی.باقلوا گردویی و قطاب 10.000 تومان قیمت گذاری شده است.

 

شایان ذکر است در این نرخ گذاری انواع شیرینی تر و رولت نیز با بهای 10.000 تومان و انواع کیک مجلسی , عروسی و تولد با نرخ 12.000تومان قیمت گذاری شده است.

 قابل ذکر است علیرغم درجه بندی که در این سال های اخیر در میان قنادی ها سبب تفکیک نرخ قیمت ها در بازار شیرینی شده است اما اگر از تفکیک درجه بندی قنادی ها در مرکز استان چشم پوشی کنیم نرخ شیرینی در قنادی های ساری ثبات خود را حفظ کرده است باید بینیم با گزم شدن هوا و تغییرات قیمت آبمیوه ها و قیمت مواد اولیه در سال جاری آیا قیمت شیرینی ها هم دستخوش تغببرات خواهد شد یا نه ؟

 

» برچسب ها : , آخرین نرخ , بازار , ساری , شیرینی , کیک , قنادان , آخرین نرخ , بازار , ساری , شیرینی , کیک , قنادانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا