اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11218 مورخ:[1393-02-11 20:48:01]
موضوع حضور خاتمی در دانشگاه را از وزارت علوم پیگیری می‌کنیم/ مسئولان اجازه برگزاری چنین مراسم‌هایی را ندهند

موضوع حضور خاتمی در دانشگاه را از وزارت علوم پیگیری می‌کنیم/ مسئولان اجازه برگزاری چنین مراسم‌هایی را ندهند

رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: مسئولان دانشگاه چنانچه احساس می‌کنند مراسمی به تشنج ‌می‌انجامد و کسانی که نام آنها با فتنه همراه است در آن حضور دارند که موجب تحریک دانشجویان متدین و انقلابی می‌شود، اجازه برگزاری چنین مراسمی را ندهند.

به گزارش مازند اصناف محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در رابطه با حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی اظهارداشت: طی گزارش اولیه ظاهر کار این است که وی برای شرکت در مراسم ختم در دانشکده حقوق حضور یافته اما اینکه مجلس سیاسی یا غیرسیاسی بوده را از وزارت علوم جویا می‌شویم.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس طی توصیه‌ای به مسئولان دانشگاه تصریح‌کرد: مسئولان دانشگاه چنانچه احساس می‌کنند مراسمی به تشنج بینجامد و کسانی که نام آنها با فتنه همراه است در آن حضور داشته باشند و موجب تحریک دانشجویان مذهبی و متدین و انقلابی شود باید اجازه برگزاری چنین مراسمی را ندهند یا توصیه شود آن افراد شرکت نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آرامش دانشگاه‌ها باید تأمین شود این برای ما مهم است و اینکه در دانشگاه‌ها به تولید علم و فناوری بپردازیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا