اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11044 مورخ:[1393-02-06 20:02:01]
هشدار نسبت به سبد کالا در هدفمندی یارانه‌ها/ اعتباری برای سبد کالا در بودجه وجود نداشت

هشدار نسبت به سبد کالا در هدفمندی یارانه‌ها/ اعتباری برای سبد کالا در بودجه وجود نداشت

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نسبت به پرداخت سبد کالا در هدفمندی یارانه هشدار داد و گفت: ‌اعتباری برای این موضوع در بودجه ۹۲ وجود نداشت.

به گزارش مازند اصناف موسی‌الرضا ثروتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد اختصاص منابع به سبد کالا اظهار داشت: نمایندگان در مورد منابع پرداختی به سبد کالا اعتراض کردند که معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در مجلس به نمایندگان عنوان کرد که این سبد و منابع آن در قانون بودجه 92 لحاظ شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: قانون بودجه 92 را دولت قبل نوشته و چگونه می‌شود که شما برای این کار منابع در نظر می‌گیرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سبد کالای پرداختی دولت اعتباری در بودجه وجود نداشت، تصریح کرد: در جلسه حضوری با معاون رئیس جمهور پرسیدم که آیا منظور شما از ارائه سبد کالا به نیازمندان یا مرفهان بوده، بیان داشت: قطعاً نیازمندان هدف بوده، اما چرا به بیکاران و نیازمندان واقعی سبد پرداخت نشد، مسئله است و از وزیر کار نیز این سئوال پرسیده شد که چرا سبد کالا به صورت سلیقه‌ای و بی حساب و کتاب پرداخت شده است، اکنون نیز در مرحله جدید این شائبه و مشکل وجود دارد.

به گفته ثروتی در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه نمایندگان نامه‌های زیادی از افراد نیازمند برای دریافت سبد کالا وجود دارد که وزیر کار و معاون رئیس جمهور باید در این رابطه پاسخگو باشند و امیدواریم این مشکل حل شود.

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا