اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10976 مورخ:[1393-02-04 13:01:01]
از بی تدبیری مسئولان آموزش و پرورش تا سردرگمی دانش اموزان پایه  ششم ابتدایی
برگزاری همزمان دو آزمون برای پایه ی ششم ابتدایی در مازندران

از بی تدبیری مسئولان آموزش و پرورش تا سردرگمی دانش اموزان پایه ششم ابتدایی

بی تدبیری و عدم برنامه ریزی مناسب مسئولان آموزش پرورش موجب شد تا موجی از نارضایتی اولیاء و انبوهی از خستگی دانش آموزان مقطع ششم ابتدایی در استان را فرا گیرد.

اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده : به گزارش خبرنگار ما , عدم هماهنگی در برنامه ریزی مسئولان آموزش و پرورش در استان موجب شد تا با برگزاری دو آزمون در یک روز از دانش آموزان پایه ی ششم ابتدایی در استان خستگی و نارضایتی دامن گیر دانش آموزان و اولیای آنان گردد.

گفتنی است در پی این بی تدبیری دانش اموزان پایه ی ششم ابتدایی مجبور شدند تا جهت شرکت در این دو آزمون از ساعت 8 صبح الی 11:30 بر روی صندلی های چوبی بنشینند.

به گزارش خبرنگار ما صبح امروز دانش آموزان پایه ی ششم ابتدایی مدارس استان بالاجبار در آزمون آیه های تمدن به مدت 65 دقیقه و سپس در آزمون دیگری با عنوان پیشرفت تحصیلی به مدت 75 دقیقه حاضر شدند.

قابل اشاره است که این بی تدبیری در برنامه ریزی  علاوه بر خستگی و کاهش توانایی دانش اموزان در پاسخ به سوالات نارضایتی شدید اولیا را نیز در بر داشت.

شایان ذکر است علیرغم اینکه آزمون آیه های تمدن بطور همزمان در سطح کشور برگزار گردید این تنها استان مازندران بود که با بی برنامگی و عدم تصمیم نادرست موجب شد تا این دو آزمون در یک روز برگزار گردد.  آیا براستی امکان برگزاری یکی از این دو آزمون در روز دیگری وجود نداشت؟ چه کسی پاسخگوی دلسردی دانش آموزان و نارضایتی خانواده های آنان است؟

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا