اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10826 مورخ:[1393-01-31 14:32:01]
اجرای افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در هفته جاری

اجرای افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در هفته جاری

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت اگر در هفته جاری فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرایی شود، نرخ‌ حمل و نقل عمومی نیز افزایش می‌یابد.

به گزارش مازند اصناف ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در سال جاری گفت: طبق قانون باید از فردا افزایش نرخ اجرایی می‌شد.

وی افزود: در سال گذشته شهرداری لایحه‌ای را به شورا ارائه کرد و در آن شورا افزایش نرخ را مورد بررسی قرار داد و در نهایت به تصویب رساند و همچنین فرمانداری تهران نیز این لایحه را تأیید کرد و مکتوب آن موجود است.

قناعتی با تأکید بر اینکه از اول اردیبهشت این قانون می‌توانست اجرایی شود گفت: اما نماینده استاندار تهران در جلسه شورا از اعضا درخواست کرد که برای افزایش نرخ‌ها دست نگه دارند تا بحث فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرایی شود تا دو بار افزایش نرخ نداشته باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت: البته در شورا افزایش نرخ امسال را بر اساس تورم در نظر گرفتیم اما اگر افزایش قیمت‌های حامل‌های انرژی بسیار زیاد باشد و شهرداری را دچار مشکل کند به شهرداری اعلام کردیم که لایحه‌ای را در این باره به شورا ارائه کند اما در مجموع افزایش نرخ‌ها را بر اساس نرخ تورم در نظر گرفته‌ایم.

وی تأکید کرد: تا آخر هفته جاری افزایش نرخ‌های حمل و نقل عمومی در تهران اجرایی می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا