اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10789 مورخ:[1393-01-30 14:13:01]
هدف منامه از تهدید شیخ «النجاتی» ارسال پیام به ملت است

هدف منامه از تهدید شیخ «النجاتی» ارسال پیام به ملت است

رهبر شیعیان بحرین هدف منامه از تهدید نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی به اخراج از بحرین را ارسال پیام به همه آحاد ملت این کشور دانست.

مازند اصناف : به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «المنار»، آیت الله «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد امام صادق (ع) منامه گفت: هدف از تهدید شیخ «النجاتی» نماینده آیت الله سیستانی در بحرین به اخراج اجباری از کشورش ارسال این پیام به همه آحاد ملت است که «ابقای مقبولیت حق شهروندی هر کدام از شما (عدم لغو تابعیت شما) ، مرهون سیاست و رویکردهای آن است. بنابراین شما در وطن خودتان غریب هستید».

وی تداوم حملات قلع و قمع از سوی منامه را بستن همه راه‌ها در مقابل تلاش‌های جدی به منظور از بحران جاری در بحرین توصیف کرد.

شیخ قاسم در پاسخ به ادعای وزیر کشور رژیم آل خلیفه مبنی بر نبود شکنجه در داخل زندان‌ها گفت: چگونه ممکن است که نبود شکنجه در زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها را بپذیریم در حالی که منامه به گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور شکنجه اجازه بازدید از زندان‌ها را نمی‌دهد؟ چگونه می‌توان مواضع مسئولان مبنی بر اجرای بندهای کمیته حقیقت یاب (بسیونی) را پذیرفت درحالی که همچنان اخباری مبنی اخراج کارکنان می‌شنویم و مساجد را ویران می‌بینم.. و بازداشت‌ها و قلع و قمع تظاهرات نیز ادامه دارند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا