اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10779 مورخ:[1393-01-29 15:19:01]
دولتمردان خام رفتارهای متناقض شیطان بزرگ نشوند/ آزاد کردن سرمایه بلوکه خودمان از یک سو، مصادره اموالمان از سوی دیگر
حیدری :

دولتمردان خام رفتارهای متناقض شیطان بزرگ نشوند/ آزاد کردن سرمایه بلوکه خودمان از یک سو، مصادره اموالمان از سوی دیگر

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به رفتارهای متناقض آمریکا در آزاد کردن سرمایه‌ بلوکه‌شده ایران و از طرفی مصادره ساختمان متعلق به ایران در آمریکا، گفت: دولتمردان نباید خام رفتارهای متناقض شیطان بزرگ شوند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،محمد ودودحیدری، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: آزاد کردن سرمایه‌های بلوکه شده ایران و از طرفی مصادره ساختمان ایران در آمریکا از شیطان بزرگ اتفاق عجیبی نیست بلکه اگر رفتارشناسی آمریکا را بدانیم این اتفاق کاملا عادی است.

وی افزود: رفتارشناسی آمریکا را باید از امام خمینی(ره) بیاموزیم، امام  60 سال پیش آمریکا را شناخت و مواضع خود را با شرایط آمریکا مطابقت داد و در حال حاضر رفتار آمریکا با زمان کودتای 28 مرداد سال 32 هیچ تفاوتی ندارد.

حیدری با بیان اینکه رفتارهای آمریکا بر مبنای سرمایه‌داری و تقابل با مردم سالاری دینی در ایران و دشمنی با اصل نظام اسلامی و انقلاب است، ادامه داد: آمریکا در 60 سال گذشته همین رفتارها را داشته است و دولتمردان ما نباید خام رفتارهای متناقض شیطان بزرگ شوند.

وی در توصیه‌ای به مسئولان دولت اظهار داشت: به دولتمردان و برخی دانشجویان خط امام که امروز از تسخیر لانه جاسوسی پشیمان شدند و می‌گویند باید عذرخواهی کنیم، توصیه می‌کنیم رفتارشناسی آمریکا را در 60 سال گذشته مطالعه کنند و بدانند حتی یک خاطره تاریخی وجود ندارد که آمریکا با ایران عناد نداشته باشد.

حیدری افزود: هر زمان که یک گام به عقب رفتیم آمریکا 10‌ها گام پیش آمده است و امروز که دولتمردان ما به رفع دشمنی با آمریکا فکر می‌کنند باز رفتارهای ضد و نقیض آمریکا روبرو می‌شویم به طوری که سرمایه بلوکه شدن خودمان را آزاد می‌کنند و به جای آن ساختمان متعلق به ایران را بلوکه می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: این اشتباه است که با کوتاه آمدن در برابر آمریکا تصور کنیم که مشکلات‌مان حل می‌شود. شیطان بزرگ و نظام سرمایه‌داری عداوت بسیاری با اصل نظام اسلامی و  انقلاب دارد و این یک فرض باطل است که با کوتاه آمدن ذلت‌آمیز به برقراری ارتباط با آمریکا فکر کنیم.

حیدری افزود: ‌حتی اگر بر فرض محال با کوتاه آمدن ذلت‌آمیز بر فرض محال نگاه آمریکا مثبت شود، آنها به کمتر از اسقاط اصل نظام راضی نمی‌شوند که البته چنین روزی را نمی‌بیند و زوال آمریکا زودتر از بازگشت به ایران اتفاق می‌افتد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی خاطرنشان کرد: رفتار متناقض آمریکا دلیل محکمی بر این ادعاست که رابطه ایران و آمریکا رابطه گرگ و میش و مستکبر و مستضعف است و حقانیت اندیشه‌های امام خمینی(ره) هر روز از طریق رفتارهای آمریکا اثبات می‌شود.

» برچسب ها : , حیدری , رفتار , متناقض , امریکا , ازاد , کردن , سرمایه , ایران , حیدری , رفتار , متناقض , امریکا , ازاد , کردن , سرمایه , ایرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا