اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10675 مورخ:[1393-01-23 16:46:01]
 اگر کسی به خارجی‌ها باج دهد خود را از نظام جدا کرده/دولت به دخالت غربی‌ها واکنش نشان دهد

اگر کسی به خارجی‌ها باج دهد خود را از نظام جدا کرده/دولت به دخالت غربی‌ها واکنش نشان دهد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری باج نمی‌دهد و اگر کسی بخواهد به خارجی‌ها باج دهد خود را از نظام جدا کرده است.

به گزارش مازند اصناف حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با انتقاد شدید از قطعنامه پارلمان اروپا، این قطعنامه را دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان دانست.


وی با بیان اینکه حاکمیت جمهوری اسلامی ایران هیچ ارتباطی به اروپایی‌ها ندارد، تصریح کرد: ما طبق ضوابط و قوانین خود عمل می‌کنیم و هیچ دخالتی از سوی اروپایی‌ها را برنمی‌تابیم.

امام جمعه اسبق نیویورک با بیان اینکه آمریکایی‌ها باید بدانند جمهوری اسلامی ایران کشوری مستقل است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری باج نمی‌دهد و اگر کسی بخواهد به خارجی‌ها باج دهد خود را از اندیشه نظام جدا کرده است.

آقاتهرانی با بیان اینکه اروپایی‌ها متوجه شرایط و وضعیت خود و وضعیت کشورمان نیستند، خاطرنشان کرد: باید خطاب به آنها گفت که تصور نکنید اتفاق خاصی در ایران افتاده است.

وی همچنین از دولت خواست نسبت به دخالت‌های خارجی از خود واکنش قاطع نشان دهد تا طرف‌های خارجی برای دخالت در امور ایران طمع نکنند.

 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا