اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1067 مورخ:[1391-06-24 15:35:01]
 آمريكا و اسراييل بدانند سقوط و فروپاشي آنها قطعي وقريب الوقوع است
اطلاعيه بسيج در پی توهین به مقدسات:

آمريكا و اسراييل بدانند سقوط و فروپاشي آنها قطعي وقريب الوقوع است

از همه مسلمانان عالم ميخواهيم از هيچ اقدام مشروع براي افشاي اين ابر جنايتكار جهاني فروگذار نكنند.

به گزارش نجبا و به نقل از  بلاغ ،سازمان بسیج مستضعفین در پی هتک توهین به مقدسان مسلمانان ، اطلاعيه صادر کرد،متن اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

رژيم پليد ايالات متحده آمريكا در تلاش براي جبران حقارت ناشي از شكست هاي بزرگ و پي در پي از جبهه عظيم مسلمانان بيدار و بپاخاسته، در يك عقده گشايي،بار ديگر مقدسات اسلام را هدف قرار داده و در اقدامي شنيع، عواطف مسلمانان جهان را جريحه دار كرد.

اين توطئه ضد انساني به گونه اي ظريف طراحي شده بود تا علاوه بر توهين و تحقير مسلمانان،يك جنگ قومي و مذهبي را در مصر انقلابي منجر گردد. ليكن جوانان غيور مصر و ليبي با تشخيص عامل اصلي اين جنايت و هدف قرار دادن نمادهاي رژيم پليد آمريكا، نشان دادند كه امت اسلام بيدار و هشيار است. شيطان بزرگ و دشمن اصلي را به خوبي شناخته و از مبارزه با اين جنايتكار بزرگ بشريت به سوي عوامل دست چندمي منحرف نمي شوند.

رژيم هاي منحوس و منفور آمريكا و اسراييل بدانند سقوط و فروپاشي آنها قطعي وقريب الوقوع بوده و اينگونه جسارت ها نه تنها نمي تواند از نابودي اين حكوت هاي ظالم و مستكبر جلوگيري كند بلكه اين حماقت ها زمينه آشنايي هر چه بيشتر مردم جهان نسبت به حقيقت اسلام ناب محمدي (ص) را فراهم خواهد كرد و مظلومان عالم را كه در پي انتقام از اين دُول جنايتكارند، زير پرچم به اهتزاز درآمده اسلام گردآورده و منسجم مي نمايد.

ضمن تسليت اين مصيبت به ساحت قدسي حضرت ولي عصر (عليه السلام) و نايبش امام خامنه اي عزيز و عموم مسلمانان جهان؛ از همه مسلمانان و آزادانديشان عالم بويژه مومنان غيور ايران اسلامي ميخواهيم به هرنحو ممكن مراتب خشم و انزجار خود را نسبت به اين طراحي ابلهانه و نفرت برانگيز رژيم آمريكا اعلام داشته و از هيچ اقدام مشروع براي افشاي اين ابر جنايتكار جهاني فروگذار نكنند

از خداي متعال مي خواهيم قدم هاي ما را در دفاع از كيان اسلام و حيثيت امت واحده اسلامي استوار بدارد و ظهور منجي ما را نزديكتر گرداند.

اللهم عجل لوليك الفرج

سازمان بسيج مستضعفين

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا