اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1066 مورخ:[1391-06-22 14:37:01]
پرسپولیس خوب خرج می‌کند و ما پول نداریم/ باید از کی‌روش حمایت کرد
قلعه نویی:

پرسپولیس خوب خرج می‌کند و ما پول نداریم/ باید از کی‌روش حمایت کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه گفت: مشکل ما زمانی حادتر خواهد شد که می بینیم پرسپولیس خوب خرج می کند و ما پولی نداریم.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی عصر روز یکشنبه و پس از تساوی یک بر یک تیمش در دیداری تدارکاتی برابر داماش گیلان ضمن بیان این مطلب در مورد دلایل برگزاری بازی با داماش گفت: ما چند روز گذشته را تمرین کرده بودیم و نیاز به یک بازی تدارکاتی داشتیم تا بازیکنان مان هماهنگ شوند و آنها را محک بزنیم.

وی ادامه داد: قطعا استقلال روز به روز تیم بهتری می شود و در صورتی که مصدومانمان هم به تمرینات اضافه شوند شرایط بهتری خواهیم داشت و می توانیم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد نظر باشگاه راه آهن که در خواست کرده است بازی این تیم با استقلال در ورزشگاه بدون تماشاگر اکباتان و یا جزیره کیش برگزار شود گفت: ما در این مورد تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم اما از آنجایی که تیم راه آهن تیمی بزرگ است، بهتر است در ورزشگاهی بازی کند که تماشاگر داشته باشد.

امیر قلعه نویی در واکنش به اظهار نظر اعضای جدید هیات مدیره استقلال که عنوان کرده اند سرمایه دار نیستند که مشکل مالی این تیم را حل کنند گفت: من فقط در مورد مسائل فنی صحبت می کنم و در کار مدیریت دخالتی ندارم اما این مشکلات اقتصادی باید حل شود. اگر به خود آقای فتح الله زاده اختیار می دادند تا به حال این مشکل را حل کرده بود. مشکل ما زمانی حاد می شود که می بینیم پرسپولیس خوب خرج می کند و ما پولی برای هزینه کردن نداریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه در مورد تیم ملی اظهار نظری نمی کند خاطرنشان کرد: همه باید به تیم ملی کمک کنند. الان زمان حمایت از تیم ملی است و همه باید از کی روش هم حمایت کنند تا بتواند به همراه بازیکنان تیم ملی را به جام جهانی برسانند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا