اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10643 مورخ:[1393-01-21 21:34:01]
شهیدان هسته‌ای هدفی جز اقتدار کشور نداشتند
همسر شهید هسته‌ای:

شهیدان هسته‌ای هدفی جز اقتدار کشور نداشتند

 همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد، شهید هسته‌ای، گفت: شهیدان هسته‌ای هدفی جز اقتدار کشور نداشتند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی‌‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه‌ای که به مناسبت بزرگداشت روز ملی فن‌آوری هسته‌ای که توسط سازمان فرهنگی  و ورزشی شهرداری در سالن کانون جوانان بسیج ترتیب یافت، اظهار داشت: شهیدان هسته‌ای هدفی جز اقتدار کشور نداشتند.


وی ادامه داد: چه شهدای هشت سال دفاع مقدس و چه شهدای هسته‌ای همگی برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و پیشرفت و توسعه کشور گام برداشتند که همگی مورد تهدید واقع شدند.

همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد با تأکید بر اینکه آنچه سبب عزت‌مندی انقلاب اسلامی می شود نباید کوتاهی کرد، اذعان داشت: جوانان کشور با پیشرفت‌های علمی خود گامی برای رسیدن به استقلال کشور بر می‌دارند.

پیرانی یادآور شد: یاد شهدا با عزت مندی انقلاب اسلامی و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان در اذهان به خصوص نسل‌های آینده ماندگار می‌ماند.

وی عنوان کرد: بسیار باارزش بود که رهبر معظم انقلاب در سخنان خود از همه مدیرانی که از ابتدا در تحقق پیشرفت هسته‌ای نقش داشتند قدردانی کردند و به مدیران هسته‌ای تأکید کردند که برای آنچه که به دست آوردید، تعصب داشته باشید و به راحتی از دست ندهید.

همسر شهید رضایی‌نژاد، سخنان رهبر معظم انقلاب را نقشه راه برای پیشرفت کشور اعلام کرد و گفت: مقام معظم رهبری برای مذاکرات محدوده خاصی تعریف کردند و فرمودند که مذاکرات دلیل نمی شود تا تحقیق و توسعه دانش هسته‌ای متوقف شود این راه باید ادامه یابد.
 
 
 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا