اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10629 مورخ:[1393-01-21 07:53:01]
 رفع اختلال و ثبت‌نام روان متقاضیان در سایت رفاهی/ صف‌ها برچیده شد

رفع اختلال و ثبت‌نام روان متقاضیان در سایت رفاهی/ صف‌ها برچیده شد

در حالی که در روز اول ثبت نام یارانه نقدی سایت رفاهی با اختلال و مشکل روبرو بود امروز با حل این موضوع امکان ثبت نام آسان متقاضیان فراهم شده و خبری از صف‌های طولانی نیست.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس امروز دومین روز ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی مرحله دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه شروع شد.

افرادی که آخرین شماره کد ملی آنها یک باشد امروز در حال ثبت نام در سایت رفاهی هستند که البته این سایت در روز اول با اختلال و کندی روبرو بود.

با این حال مشاهدات خبرنگار ما از سطح شهر و دفاتر ثبت نام متقاضیان نشان می‌دهد که روند ثبت اطلاعات به خوبی انجام می‌شود.

در این راستا یکی از مسئولان ثبت نام کننده در دفاتر پلیس +10 می گوید:‌ امروز متقاضیانی که برای ثبت نام آمدند به راحتی توانستند اطلاعات خود را ثبت کنند و مشکل و اختلالی در روند آن وجود نداشت.

همچنین صاحب کافی نت که مشغول ثبت نام از چند متقاضی در سایت بود گفت:‌ برخلاف روز گذشته که سایت با مشکل مواجه بود امروز به راحتی توانستیم برای متقاضیان ثبت نام انجام دهیم و مشکلی در این باره وجود نداشت.

مراجعانی که خود اقدام به ثبت نام در سایت رفاهی کرده‌اند نیز امروز از تسهیل روند ثبت نام در این سایت اظهار رضایت دارند.

گفتنی است روز گذشته سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه از رفع اختلال سایت رفاهی خبر داده بود که در دومین روز ثبت نام به خوبی این موضوع مشهود است.

شایان ذکر است، مسئولان دولت خواستار انصراف افراد غیرنیازمند به یارانه نقدی هستند تا بتوانند منابع حاصل از این موضوع را در بخش‌های تولید، سلامت، بهداشت،‌درمان و توسعه حمل و نقل عمومی هزینه کنند.

 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا