اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1056 مورخ:[1391-06-20 19:12:01]
مشت محکم محمد مرسی بر دهان اقلیت متوهم زده
نقدی بر، نامه قدیانی به محمد مرسی

مشت محکم محمد مرسی بر دهان اقلیت متوهم زده

آقای قدیانی کلمه غزه برای شماآشنا نیست ؟ محمد مرسی نه تنها جان خود را فدای غزه نکرد بلکه تمام مصر را به پای غزه گذاشت و بعد از بدست گرفتن حکومت آمادگی خود را برای شکستن حصر غزه اعلام کرد.

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ/ ابراهیم علوی - وقتی تمام غرب عزم خود را جزم کرده بود که نگذارد محمد مرسی  در اجلاس عدم تعهد به میزبانی ایران شرکت کند آنهم به این دلیل که اگر دو تمدن کهن ایران و مصر بخواهند بعد از سال ها به تبادلات فرهنگی و مذهبی بپردازند بی شک رژیم منحوس اسرائیل در امان نخواهد ماند و شاه رگش که همان معاهده کمپ دیوید است، زده خواهد شد.

 

و از سوی دیگر رابطه ایران و مصر سبب تعمق بخشیدن انقلاب مصر، بخصوص بدست گرفتن حکومت توسط اسلامگرایان ، به مناطق دیگر هم سرایت می کند و نه تنها سبب از بین رفتن رژیم جعلی اسرائیل می شود بلکه  بلوک غرب را هم در بر خواهد گرفت و همان وضعیتی که برای شوروی سابق حاصل شد برای نظام سرمایه داری به سردمداری آمریکا هم پیش خواهد آمد.

حال دراین بازتاب جهانی اجلاس «نم» و سخنان رهبری ایران در رسانه‌های خارجی تا جاییکه گفته شد امریکا و غرب در تقابل با ایران تنها هستند؛و دوسوم کشورهای جهان دیدگاه های ایران را پذیرفته اند،نامه نوشتن های میکروبهای ضعیف شده سیاسی ،که حیاتشان را مدیون لطف رهبرمعظم انقلاب هستند جای تعجب نیست.

همان مجاهدین دیروز و منافقین امروز که اگر دست مردم به این منافقین برسد بی شک سالم نخواهندشان گذاشت، به محمد مرسی نامه می نویسند که ای کاش شما با نمانیدگان واقعی  ملت ایران که در حبس هستند ملاقات می کردید.

گرچه نباید از این دست منافقین انتظاری غیر از این داشت اما یک نکته را امثال ابوالفضل قدیانی فراموش کرد البته شاید محمد مرسی را نشناخت وبر اساس توهمات فتنه که چندین سال به آن مبتلااست فقط خواست دهنی بجنباند ،سری بتکاند و  حرفی زده باشد.

من باب یادآوری می گویم محمد مرسی اولین دستوری که بعد از ریاست جمهوری صادر کرد بازگشایی کامل گذرگاه 'رفح'، ایجاد منطقه آزاد تجاری میان نوار غزه و مصر و تأمین سوخت شبکه برق‌رسانی غزه بود.

آقای قدیانی کلمه غزه برای شماآشنا نیست ؟ همانی که شما و امثال شما "شعار نه غزه نه لبنان" سر میدادید.

محمد مرسی نه تنها جان خود را فدای غزه نکرد بلکه تمام مصر را به پای غزه گذاشت و بعد از بدست گرفتن حکومت آمادگی خود را برای شکستن حصر غزه اعلام کرد.

فتنه88

اگر مرسی با شما که نمایندگان یک اقلیت متوهم زده که پناهگاهشان فضای مجازی است دیدار داشت، مشت محکمی راحواله دهانتان با این شعاری که هنوز آن را از دیوارهای مغزتان پاک نکردید ،می کرد.

گرچه مردم مصر، (نمونه اش آن دانشجوی مصری که می گفت حضرت امام با چه پشتکاری همانند جد بزرگوارش حضرت امام حسین(ع) قیام کرد و تا رسیدن به خواسته‌های حق ملت راهش را ادامه داد ما هم با نگاه به اقدامات امام خمینی(ره) عمل خواهیم کرد)،کمر اربابان آمریکاییتان را شکستند.

و نکته دیگری که منافقانه به آن پرداختید و به مرسی پیشنهاد دادید که از تجربیات انقلاب اسلامی ایران و سرنوشت ملت شریف ایران درس بگیرد و اجازه ندهد که انقلاب مصر همانند انقلاب ایران توسط مستبدین مصادره و آمال و آرزوی آزادیخواهان را به باد فنا بدهد.

این حرفها از روی جهالت نیست بلکه از روی افکار صهیونیستی شماست چرا که این سخنان برگرفته ازحرفهای بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در یک نشست مطبوعاتی  با صدراعظم آلمان بود که به شدت ازتکرار تجربه چند دهه پیش جمهوری اسلامی ایران در مصر ابراز ترس و نگرانی کرد.

در نظر شما آزادیخواهان صهیونیست صفتها هستند و مستبدین اسلامگراها!

اگر ابوالفضل قدیانی درک درستی از انقلاب منطقه داشت و عدالت و آزادیخوهی را درسایه آمریکا و زیر پرچم انگلیس معنا نمی کرد این را لااقل می فهمید وقتی رسانه های رژیم اشغالگرصهیونیست می گویند محمد مرسی به رهبری چون جمال عبدالناصر تبدیل شده ودر نهایت مجبور می شویم هزینه سنگین آن را بپردازیم معنایش چیست؟!

به محمد مرسی پیشنهاد دادید که از نلسون ماندلا پیروی کند ، بهتر است به تاریخ هم نگاهی بیاندازید؛بروید به دهه 70و دیدار ماندلا با رهبر معظم انقلاب را از زبان خود نلسون ماندلا بخوانید که در دیدار خود با رهبری گفت: ملاقات با رهبر انقلاب بزرگی که جهان را تحت تأثیر قرار داده است برای من امیدبخش و موجب افتخار بزرگی است و مردم آفریقای جنوبی اکنون برای شنیدن گزارش دیدارهای من با رهبر بزرگ انقلاب و مقامات عالیرتبه جمهوری اسلامی ایران به انتظار نشسته‌اند..

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا