اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10493 مورخ:[1393-01-18 10:21:01]
 طرح امر به معروف و نهی از منکر به زودی در صحن بررسی می‌شود/ انتقال نظر آیت‌الله لاریجانی به مجلس

طرح امر به معروف و نهی از منکر به زودی در صحن بررسی می‌شود/ انتقال نظر آیت‌الله لاریجانی به مجلس

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: طرح مربوط به امر به معروف و نهی از منکر به زودی در کمیسیون قضایی مجلس مطرح می‌شود و این طرح حداقل با قید یک فوریت به هیأت رئیسه مجلس تحویل خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: بنا است تا مکاتبات لازم با رئیس قوه قضائیه صورت گیرد تا نظر رئیس این قوه در ارتباط با نواقص و نیازهای قانونی موجود در بحث امر به معروف و نهی از منکر به مجلس ارائه شود.

وی با بیان اینکه به زودی طرح قانونی مربوط به امر به معروف و نهی از منکر در کمیسیون قضایی مطرح و سپس به صحن علنی ارائه خواهد شد، افزود: پس از اعلام نظرات کارشناسی قوه قضائیه و جمع‌بندی مباحث کارشناسی در ارتباط با موضوع امر به معروف و نهی از منکر طرح قانونی لازم در این ارتباط تهیه و حداقل با قید یک فوریت به هیات رئیسه مجلس تحویل داده می‌شود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: در قانون مجازات‌هایی برای چاقوکشی، ضرب و جرح در نظر گرفته شده اما در ارتباط با اینکه فردی برای امر به معروف مورد ضرب و جرح قرار گیرد می‌طلبد تا مجازات‌ها تشدید شود و باید برای آن فکری شود.

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا