اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10364 مورخ:[1393-01-14 18:26:01]
 بی‌بی‌سی مدعی کشف جسد یک ایرانی در پاکستان شد/ منبع ایرانی: جسدی تحویل نگرفته‌ایم

بی‌بی‌سی مدعی کشف جسد یک ایرانی در پاکستان شد/ منبع ایرانی: جسدی تحویل نگرفته‌ایم

شبکه بی‌بی‌سی به نقل از خبرنگار خود در پاکستان مدعی کشف جسد یک تبعه ایران در منطقه بلوچستان این کشور و تحویل این جسد به مقامات ایرانی شد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه «بی‌بی‌سی» به نقل از یکی از خبرنگارانش در پاکستان از کشف جسد یک ایرانی در منطقه بلوچستان این کشور خبر داده است. این شبکه به نقل از «مقامات انتظامی بلوچستان» مدعی شده است که پاکستان این جسد را به مقامات ایرانی تحویل داده است.


به ادعای بی‌بی‌سی مقامات منطقه «ماشکیل» واقع در بلوچستان پاکستان، در جیب این فرد کاغذی پیدا شده که طبق آن گروهک «جیش العدل» مسئولیت کشته شدن وی را بر عهده گرفته است.

هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده و مقامات رسمی طرفین هم واکنشی به آن نشان نداده‌اند. با این حال یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اعلام کرد مقامات ایرانی در حال بررسی موضوع هستند، اما تاکنون جنازه‌ای از طرف پاکستانی‌ها به ایران تحویل داده نشده است.

گروهک تروریستی جیش‌العدل که بهمن ماه سال گذشته 5 مرزبان ایرانی را در نزدیکی مرز پاکستان ربود، حدود دو هفته قبل مدعی اعدام یکی از این مرزبان‌ها شد. این گروهک که دیروز اعلام کرد فعلا خطری جان مرزبان‌های دیگر را تهدید نمی‌کند، هنوز واکنشی به خبر بی‌بی‌سی نشان نداده است.

 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا