اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10278 مورخ:[1393-01-12 14:35:01]
 قلعه‌نویی: بازی با الجزیره آخرین شانس ما در آسیاست/ در شرایط سخت بهتر کار می‌کنیم

قلعه‌نویی: بازی با الجزیره آخرین شانس ما در آسیاست/ در شرایط سخت بهتر کار می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دیدار ما مقابل الجزیره آخرین شانس حضورمان در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است.

مازند اصناف : به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس خبری بیش از دیدار فردا مقابل الجزیره امارات اظهار داشت: همانطور که می‌دانید ما در جدول شرایط خوبی نداریم و این سه بازی باقی مانده هر کدام حکم یک فینال را برای ما دارد و بازی با الجزیره آخرین شانس ما برای بقا در آسیاست.


وی ادامه داد: در بازی رفت مقابل الجزیره خوب بازی کردیم ولی خوش شانس نبودیم ولی بنده معتقد هستم می‌توانستیم در دقایق آخر هر سه امتیاز را کسب کنیم. همانطور که در بازی رفت گفتم تیم الجزیره در 50 متر رو به جلو خطرناک است و از بازیکنان بسیار خوبی از جمله شماره 10 سود می‌‌برد ولی ما هم استقلال هستیم و آمده‌ایم تا در این بازی به پیروزی برسیم و به جدول بازگردیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتی مبنی بر اینکه چقدر آماده هستید که از آخرین شانس خود در بازی فردا استفاده کنید تاکید کرد: همانطور که می‌دانید فوتبال مثل شطرنج است. در شطرنج باید حواست به حرکات حریف هم باشد. ما باید روی اشتباهات فردی و تاکتیکی خودمان کار کنیم تا بخش عمده‌ای از امتیازاتی که در بازی‌های قبلی از دست داده‌ایم را جبران کنیم ما در بازی‌های قبلی روی اشتباهات فردی خیلی متضرر شدیم. تیم های ایرانی و کلاً مردم ایران در شرایط سخت بهتر عمل می کنند و در بازی فردا با ارائه یک بازی منطقی و تاکتیکی به دنبال کسب برد هستیم همانطور که گفتم باید تیم الجزیره را در 50 متر رو به جلو از طریق هافبک‌های خودمان پرس کرده تا ارتباط بین هافبک و مهاجمان آنها را قطع کنیم.

قلعه‌نویی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش در بازی فردا گفت: ما برای این بازی عمران‌زاده را به دلیل 2 اخطاره بودن و مجید غلام‌نژاد و سیاوش اکبرپور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: من تا کنون 6 بار مقابل الجزیره به عنوان سرمربی حضور داشتم که 2 بار در سال 87 با استقلال زمانی که براگا سر مربی این تیم بود 2 بار با سپاهان و یک بازی هم در همین بازی رفت مقابل این تیم مربیگری کرده ام. 

 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا