اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10183 مورخ:[1393-01-10 18:48:01]
 تشکیل پرونده برای تیم‌ها در صورت عدم همکاری توسط ارکان قضایی فدراسیون فوتبال

تشکیل پرونده برای تیم‌ها در صورت عدم همکاری توسط ارکان قضایی فدراسیون فوتبال

 با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری رقابت‌های جام‌ جهانی ۲۰۱۴ برزیل، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برتر، مواردی را مطرح کرد.

مازند اصناف : به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،‌ علی کفاشیان در نامه خود به رئیس سازمان لیگ کشور آورده است با توجه به مصوبات ستاد جام جهانی 2014 برزیل و توجه ویژه مبنی بر تحقق برنامه های تدوین شده و موفقیت هر چه بیشتر تیم ملی کشورمان در این دوره از بازیها، سازمان لیگ کشور باید نسبت به اجرای تقویم مسابقاتی فصل 93-92 لیگ خلیج فارس و لیگ آزادگان طبق برنامه ابلاغی اقدام کند.


در ادامه این نامه آمده است که در هفته های پایانی مسابقات مذکور، به منظور پیش بینی تمهیدات لازم و بررسی دقیق عملکرد فنی و رعایت اکید اخلاق حرفه ای از سوی کلیه تیمها در انجام رقابتهای سالم و جوانمردانه، علاوه بر نماینده سازمان لیگ نسبت به اعزام ناظرین ویژه با هماهنگی کمیته اخلاق و کمیته انضباطی اقدام و یک نسخه از گزارش مسابقات را به فدراسیون جهت اقدام بعدی ارائه کند.

در پایان نامه رئیس فدراسیون فوتبال به مهدی تاج آمده است اسامی بازیکنان تیم ملی از تاریخ 23/1/93 از سوی فدراسیون اعلام می شود که ملی پوشان باید خود را به اردوی تیم ملی معرفی کنند.  همچنین از سوی باشگاههای آنها باید همکاریهای لازم با تیم ملی صورت گیرد، در غیر اینصورت توسط ارکان قضایی فدراسیون پرونده مفتوح و برابر مقررات رسیدگی خواهد شد.

 
» برچسب ها : , تیم ملی ایران , فوتبال , پرونده قضایی , فدراسیون فوتبال , جام جهانی , تیم ملی ایران , فوتبال , پرونده قضایی , فدراسیون فوتبال , جام جهانیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا