اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10075 مورخ:[1393-01-07 06:48:01]
راهیان نور برکات معنوی و فرهنگی بسیاری داشته است
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:

راهیان نور برکات معنوی و فرهنگی بسیاری داشته است

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: برگزاری برنامه راهیان نور و حضور خیل عظیم مردم در سرزمین‌های نور ‌توام با برکات و دستاوردهای فراوان معنوی و فرهنگی بوده است.

مازند اصناف : به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی ابراز داشت: به لطف الهی شاهد هستیم که سال به سال به ویژه در ایام نوروز ‌ جمعیت بیشتری به عنوان زائر به سرزمین‌های نور و مناطق عملیاتی جنوب می‌آیند و این نشان می‌دهد که به طور خاص نسل جوان ارتباط بسیار خوبی با شهدا و فضای معنوی یادمان‌های شهدا برقرار کرده است.


وی با اشاره به لزوم ترویج روحیه مقاومت و جهاد در بین آحاد ملت گفت: یکی از بهترین راه‌های ترویج این روحیه حماسی و جهادی،‌ توجه به همین برنامه عظیم راهیان نور است که برکات و دستاوردهای فراوانی نیز به همراه داشته است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس می‌تواند هدایت‌گر امت ما در مسیر صراط مستقیم باشد اظهار داشت: یکی از اقدامات شایسته‌ای که با هدایت‌های مقام معظم رهبری و تشویق ایشان در سال‌های اخیر شکل گرفته برگزاری اردوهای راهیان نور است که نسل‌هایی که دفاع مقدس را درک نکرده‌اند را هر چه بهتر با این فرهنگ آشنا می‌کند.

وی یادآور شد: بی شک برنامه راهیان نور اگر با پررنگ کردن جنبه‌های محتوایی باشد می‌تواند تثبیت‌کننده گام‌های ملت در ادامه مسیر نورانی انقلاب اسلامی باشد.

 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا