اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 10054 مورخ:[1393-01-06 14:38:01]
مسئولین کشورمان بر اساس حقوق قانونی خود اقدام به عملیات آزاد سازی مرزبانان کنند
بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در مورد مرزبانان ربوده شده ایرانی

مسئولین کشورمان بر اساس حقوق قانونی خود اقدام به عملیات آزاد سازی مرزبانان کنند

اتجادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور تاکید کرد: بدون شک مردم و خانواده مرزبانان دربند بعد از خداوند متعال چشم امیدشان به مسئولینی است که در این رابطه مسئولیت مذاکره و آزادسازی گروگان‌ها بر گردن آنها نهاده شده است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در بیانیه‌ای از مسوولان کشور خواست در آزادسازی مرزبانان ایرانی که در بند گروهک تکفیری جیش العدل هستند، از هیچ تلاشی فرو گذار نکنند. متن بیانیه به شرح زیر است:


باسمه تعالی

در ایامی که به بهانه عید نوروز خانواده های ایرانی کنار یکدیگر جمع هستند و روزگار به خوشی می گذرانند بسیار متاسفیم که باید بگوییم خانواده 5 مرزبان ایرانی نه تنها فرزندانشان در کنارشان حضور ندارند بلکه حتی از مکان،سرنوشت و سلامتی آنها نیز خبر دقیقی ندارند و چشم به درب خانهدوخته اند تا جگر گوشه هایشان به سلامت از اسارت گروه تروریستی آزاد شده و باز آیند.

مسلما ملت ایران که امنیت خود را مدیون فرزندان این خانواده های غیور می دانند و از صبر زینب وار مادران و ایوب وار پدرانشان که مانع از سوء استفاده دشمنان این مرز و بوم شده است کمال تشکر و قدردانی را دارند، و این صبر و استقامت انسان را به یاد دوران هشت سال دفاع مقدس می اندازد که خانواده هایی که فرزندان خود را فدای این ملت کرده بودند همچنان خود را در پیشگاه ائمه اطهار (ع) شرمنده و کوچک می دانستند.

بی شک سربازان که تا چندی پیش در نواحی مرزی به دفاع از میهن عزیز مشغولبودند اکنون جان همه مردم کشور هستند و یکایک مردم کشور برای آنها آرزوی سلامتی و آزادی دارند. متاسفانه خبر شهادت مرزبان ایثارگر کشور مان شهید دانایی فر روز گذشته تایید شد و ملت شهید پرور ایران اسلامی را در غم و اندوه فرو برد. ما دانشجویان ضمن ابراز همدردی با خانواده این شهید بزرگوار مسئولین کشورمان را محق می دانیم که از حقوق کامل ملت ایران جهت آزاد سازی مرزبانان در بند گروهک تروریستی جیش العدل در خاک کشور پاکستان دفاع نماییم.

لذا ملت ایران اسلامی از دولت پاکستان انتظار دارد که حق برادری را برای ملت ایران بجا آورد و هر چه سریعتر مرزبانان ایرانی را که در کشور پاکستان در اسارت گروهک تروریستی جیش العدل به سر می برند آزاد سازند تا نه این شائبه پیش آید که دولت پاکستان توانایی اداره کشور خویش را ندارد و نه این بدبینی نزد ایرانیان پیش آید که دولت پاکستان اراده ای جهت آزاد سازی مرزبانان ایرانی در بند تروریست ها ندارد.

چنانچه دولت پاکستان توانایی لازم برای آزاد سازی مرزبانان ایرانی از چنگ تروریست های تکفیری که با دلارهای و تسلیحات آمریکایی و اسرائیلی دولت سعودی مردم مظلوم سوریه را نیز به خاک و خون کشیده اند ندارد این انتظار می رود که صادقانه این مسئله را به مسئولین ایرانی اعلام نماید تا مسئولین کشورمان بر اساس حقوق مشروع و قانونی خود جهت آزاد سازی مرزبانان کشور اقدام به عملیات آزاد سازی نمایند.

همچنین از مسئولین ذی ربط انتظار می رود که علاوه بر تمام تلاش های صادقانه ای که تاکنون انجام داده اند بدون اتلاف وقت تصمیمی عاجل جهت آزاد سازی فرزندان این ملت که دربند گروهک ترورریستی جیش العدل اتخاذ نمایند و هر چه سریعتر این پاسداران مرزهای کشور را به آغوش گرم خانواده هایشان بازگردانند.بدون شک مردم و خانواده مرزبانان دربند بعد از خداوند متعال چشم امیدشان به مسئولینی است که در این رابطه مسئولیت مذاکره و آزادسازی گروگان ها بر گردن آنها نهاده شده است.

در پایان ما دانشجویان ضمن ابراز همدردی با خانواده این مرزبانان برای آنها آرزوی سلامتی و بازگشت هر چه سریعتر به خاک پاک میهن را داریم و به سازمان های بین المللی و مدعی حقوق بشر که این روزها مهر سکوت بر لب زده اند می گوییم که حقوق بشر واقعی توسط گروهک های تروریستی که از سوی شما مسلح شده اند به مسلخ رفته است و شما در قبال این حقوق لگد مال شده سکوت کرده اید.

و السلام علی من تبع الهدی

اتجادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا